Yükleniyor...

KAPA YAPI endüstriyel kapıların tartışmasız avantajları vardır. Kullanım kolaylığı, güvenilirlik, güvenlik, mükemmel ısı yalıtımı. Geniş bir aksesuar yelpazesi, panel tipi ve renk seçeneği, herhangi bir endüstriyel tesisin kapılarını seçmenize yardımcı olacaktır.

Endüstriyel kapılar, yoğun geçiş bölgelerinde , yüksek nem oranlarına sahip alanlarda, büyük boyutlu açıklıklar da kullanılabilir. KAPA YAPI kapıları özel takviyeli bir yapıya sahiptir ve ömrü boyunca güvenli ve güvenilir çalışma sağlayan yüksek anti-korozyon özelliklerine sahip malzemelerden yapılmıştır.

KAPA YAPI Seksiyonel kapılarının tasarımı son ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Tüm kapı elemanları, yoğun kullanım ve geniş ebattaki açıklıklar için tasarlanmıştır. Yüksek yoğunluklu poliüretan ile doldurulmuş sandviç paneli, kapı kanadına darbe ve rüzgar yüklerine karşı yüksek direnç ve dayanıklılık sağlar. KAPA YAPI kapıları, 700 km'lik rüzgar yüküne dayanır ve bu da 120 km / s'lik bir rüzgar hızına karşılık gelir.

Panelli Seksiyonel Kapılar, Full Vision Seksiyonel Kapılar, korozyon önleyici özelliklere sahip bileşenler sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Özel takviyeli braketler ve ara menteşeler, Boyalı yan kapaklar ve torsiyon yayları, modifiye edilmiş poliüretan kaplamalı sandviç paneller, Parmak sıkışma emniyeti… Ayrıca yüksek teknoloji Yataklama pozisyonları… Giyotin Yataklama, Düşük Yataklama, Yüksek Yataklama ve Standart Yataklama…. Hepsi sizin ve Endüstriyel binalarınızın güvenliği için…